Nemzetközi könyvajándék nap 2020. február 14.

Idén először könyvtárunk is csatlakozik a Nemzetközi Könyvajándék naphoz.

Az általános iskolás gyerekek már február 11-től (keddtől) leadhatják az ajándéknak szánt könyvüket a könyvtár nyitvatartási idejében (a felnőttrészlegben minden nap 8.30-tól, a gyermekrészlegben 13.00-tól). Aki a hét folyamán ad le könyvet, kap egy kis kártyát, melyet pénteken egy könyvre válthat be.

FONTOS: csak jó állapotú, szép könyvek vehetnek részt az akcióban, melyek örömet szereznek majd új gazdájuknak! Lehet ez mesekönyv, meseregény, gyermekverses kötet, ifjúsági regény, vagy gyerekeknek szóló ismeretterjesztő könyv.

Az akció pénteken (február 14-én) könyv csereberével zárul a gyermekrészlegben. Ezen a napon bárki hozhat a fenti leírásnak megfelelő könyvet és cserébe vihet is egyet a leadott könyvekből. Aki pénteken nem tud eljönni a könyvtárba, az az akciót követő héten még beválthatja könyvre a kártyáját a gyermekrészlegben!

További részletekért hívható a 94/360-259 telefonszám, a Facebookon kommentekben feltett kérdésekre pedig ott válaszolunk!