Kedves Olvasóink!

Nagyon örülünk a sok érdeklődésnek, hogy mikor nyit a könyvtárunk. Ahogy eddig is jeleztük, a munka folyamatos. A múlt héten végeztünk a selejtezéssel, a hétfői nap a revízió előkészítő munkálataival telt, keddtől pedig megkezdtük az állomány ellenőrzését. A selejtezett könyvekből könyvvásárt tartunk a későbbiekben. Amennyiben a jogszabály engedi a nyitást, mi akkor is kérünk egy kis türelmet az ellenőrzés befejezéséig, azonban a tervezett augusztusi zárvatartás így elmarad. Az idei tábort egészségügyi okok miatt nem szervezzük meg, a befizetett előleget a nyitás után visszatérítjük. Az állományellenőrzés után azonnal jelezzük a közösségi oldalainkon és a honlapunkon a könyvtár újranyitását.